Acıbadem Bakırköy Hastanesi

  • Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Acıbadem Bakırköy Suit Oda FiyatlarıAcıbadem Bakırköy Hastanesiİstanbul Bakırköy de bulunan Acıbadem Bakırköy Hastanesi, farklı mimarisi ve Bakırköy ün insan yoğunluğunun olduğu çevresinde Carousel Avm, Capacity Avm, istanbul Caddesine cephe olan Ebuziya Caddesine yani yürüyüş yoluna, Bakırköy Meydanı, Marmaray Hızlı Tren istasyonuna ve Sahile yakın bir konuma sahiptir. Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Projesini Gelin Tanıyalım...

Acıbadem Bakırköy Hastanesi 2000 yılında, Acıbadem Sağlık Grubu’nun Avrupa yakasındaki ilk Hastanesi olarak 2000 yılımda hizmete girmiştir. Acıbadem Bakırköy Hastanesi Avrupa yakasında artan ihtiyacı karşılamak adına hastalara daha iyi hizmet vermek için 2008 ve 2009 yıllarında, yatan hasta katları ve ameliyathaneler altyapı ve teknolojik olarak restorasyonla yenilendi.Acıbadem Bakırköy Hastanesi son olarak 2017 yılında ise yatan hasta katları ve poliklinikleri restore edip yenilemiştir. Yenilenen kadın doğum servisi, bebek odası ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi anne adaylarına, annelere ve bebeklerine hizmet vermeye ilk kurulduğu heyecanla devam ediyor.Acıbadem Bakırköy Hastanesi bir çok sağlık sigortası kurumu ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında; Acil, Çocuk Kardiyolojisi, Kardiyoloji, KVC, Tıbbi Onkoloji alanlarında hizmeti sunuyor.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Acıbadem Bakırköy Hastanesi 18.000 m² Kapalı AlanHastanenin 18.000 m² kapalı alanı içerisinde; 102 yatak kapasitesine sahip, 7 ameliyathane varlığı, 27 yoğun bakım yatağı ile acil hasta durum transferleri için helikopter pisti bulunuyor. 6.500 noktadan kontrol sağlayabilen akıllı bina sistemiyle, bina içindeki her türlü olumsuz soruna anında müdahale edebilme imkanı sunuyor.Acıbadem Bakırköy Hastanesi nde, tam donanımlı doğum odasına dönüşebilen ve doğum sonrası hastanın ihtiyaçlarına yönelik, özel olarak tasarlanmış doğum odaları LDRP Hatane bünyesinde bulunuyor.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Tıbbi HizmetleriYenidoğan Yoğun Bakım ünitesinde riskli ve ciddi hastalıkları olan yenidoğan bebeklere, neonatoloji ve Pediatri uzmanlarının yanı sıra tüm yan dallarda, Çocuk Cerrahisi uzmanları ve yenidoğan hemşireleri tarafından kontrol altında tutularak hizmet veriliyor. Ayrıca çocuk ve yetişkin kalp sağlığı, Pediatrinin tüm alt dalları ile birlikte Navigasyon ile Beyin Cerrahisi, Varis Tedavisi, Obezite ve Meme Sağlığı alanlarında da yoğunlaşmış birimlerle Acıbadem Bakırköy Hastanesi hizmet sunuyor.
Acıbadem Bakırköy Hastanesi Ulaşım
Acıbadem Bakırköy Hastanesi Sirkeci, Bakırköy İstikametinden Acıbadem Bakırköy Hastanesi ne Geliyorsanız.Sirkeci, Sultanahmet, Kumkapı, Yenikapı, Kocamustafa Paşa, Yedikule, Zeytinburnu istanbulun ilçelerinden geliyorsanız, sahil yoluna Kennedy Caddesine çıkın, Ataköy, Florya istikametine doğru gelin.

Bakırköy 'de yolunuzun üstünde bulunan BP benzin istasyonundan yaklaşık 200 metre ilerde 1. Ataköy çıkışından sağa sapınca trafik lambalarına gelip Carousel istikametine gidebilmek için önce sağa dönün, 150 metre sonra sola dönün, 50 metre sonra tekrar sağa döndüğünüzde Bakırköy istanbul Caddesi ne çıkmış olacaksınız. Bakırköy istanbul Caddesi ne gelince Carousel Alışveriş Merkezi nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy Hastanesi ni göreceksiniz.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Avcılar, Bakırköy İstikametinde E5 ten Geliyorsanız.Bulunduğunuz konumdan E5 'e çıkın, Bakırköy istikametine doğru gelin. İncirli 'ye gelince sağda Bakırköy çıkışından incirli Caddesi ne doğru girin ve Bakırköy istikametini doğru yolu takip edin. Yaklaşık 1 km ilerde Dikilitaş semtine gelince yol çatal şeklinde ikiye ayrılır, siz sağ tarafta bulunan yolu takip ederek. Tren yolunun üstünde bulunan köprüden geçtikten sonra kavşaktan sola doğru dönünce İstanbul Caddesi ne gelmiş olacaksınız. istanbul Caddesi ne gelince Carousel Alışveriş Merkezi 'nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy Hastanesi ni göreceksiniz.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Topkapı, Bakırköy istikametinde E5 'ten Geliyorsanız,Bulunduğunuz yerden araçınızla E5 'e çıkın, Bakırköy istikametine araçınızla devam edin, incirli de sağda Bahçelievler Ömür Plaza geçince Bakırköy, Bahçelievler yol ayırımından Bakırköy istikametini araçınızla takip edin. Yaklaşık 1km. ilerde Dikilitaş Semtine gelince yol çatal şeklinde ikiye ayrılır, siz sağ tarafta bulunan yolu araçla takip edin. Tren yolunun üstünde bulunan köprüden geçtikten sonra kavşaktan sola dönündüğünüzde istanbul Caddesi ne çıkmış olacaksınız. istanbul Caddesi ne girince Carousel Alışveriş Merkezi 'nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy Hastanesi ni göreceksiniz.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Avcılar, Florya, Yeşilköy istikametinden Araçla Geliyorsanız.Sahil yolundan Sirkeci istikametinden gelirken, Bakırköy Galeria Alışveriş Merkezi ne yaklaşınca Ataköy istikametine doğru sağa dönün, 150 metre kadar ilerledikten sonra trafik lambalarına geldiğinizde, Carousel istikametine gidebilmek için önce sağa doğru, 150 metre sonrada sola doğru, 50 metre sonra tekrar sağa sapınca istanbul Caddesi ne araçınızla gelmiş olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy Hastanesi ni göreceksiniz.

BİZE ULAŞIN WHATSAPP