Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM

  • Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM
Airport Outlet Avm projesinin yatırımcısı Londra Campingin kurucuları Döğme ailesidir. Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM kurucusu 40 yıllık ticari geçmişe ve değere sahip olan yatırımcıdır. Yatırımcılar Airport Outlet Avmnin yönetimini Avrupanın önde gelen ülkelerinden Almanya standartlarında bir avm olması için büyük ölçüde çalışmalar yapmışlardır. Bu çalışmalar sonucunda tüm Dünyada önde gelen ve ünü barındıran yönetim şirketlerinden biri Bilfinger Tesis yönetimi sistemini kendi çalışma ve faaliyetlerinde esas almışlardır.

Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM ulaşım yönünden ise Avm ana kapısından çıktıktan hemen sonra birkaç adımda ulaşabileceğiniz Metro , Metrobüs, Dolmuş , Airport Outlet Centeraait bir taksi durağı , Kültür Üniversitesi ve Airport Avmler otobüs durağına, çeşitli ulaşım hizmetlerinin de odağındadır. Aynı zamanda Airport Outlet Center E5 karayolunun üzerinde olması özel araçlarla da kolay bir şekilde ulaşılabilmesini sağlamaktadır.

Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM ; Bakırköy Yeşilköy , Florya , Ataköy Havaalanı , Yenibosna , CNR Fuar Merkezi, İstanbuk Dünya Ticaret Merkezi gibi iş merkezlerinin ,yerleşim yerlerinin ,birçok modern ve konforlu rezidans ve ünlü Otel lerin de bulunduğu bir bölgede bulunan Airport Outlet Avm yıllardır tüketicilere ve keyili vakit geçirmek isteyen vatandaşlara hizmet etmektedir. Adın dan da anlaşıldığı üzere Airport Outlet AVM her keseye ve bütçeye Uygun Fiyat çeşitliliğinin olduğu mağaza ve restaurantlarla halkın gözde uğrak yerlerinden biridir. Hemen yanında bulunan Kültür Üniversitesi öğrencilerinin de yemek , alışveriş , kitap , sağlık , kozmetik ve süpermarket ihtiyaçlarının sağlanmasında büyük ölçüde hizmet vermektedir.

Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM


Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM Dünya Markaları diye bildiğimiz ; Mudo , Derimod , Lc Waıkıkı , Ds Damat , Adidas , Beymen , Gusto , Hummel , Mavi , NetWork , Theorıegiyim mağazalarına ev sahipliği etmektedir. Aynı zamanda sağlık , kozmetik , market , dekorasyon , eğlence merkezi olmak üzere birçok mağazasıyla hizmet vemektedir.Airport Outlet Avmler 3.500 m. karelik alana, bahçe aksesuarlarından beyaz eşyayaya kadar uzanan evinizin tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz ürün çeşitliliğini barındıran Avmler den sıralamasında yer alamaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden tüm vatandaşların ilgisini çeken, aradığınız herşeyi bulabileceğiniz elektronik marketi ise Airport Outlet Avm içerisinde 800 met. kare alanda kuruludur.Toplamda içerisinde 120 adet mağaza bulunduran Airport Outlet Avm ; Bakırköy , Ataköy , Yenibosna Şirinevler çevre ilçeler de olmak üzere sakinlerini ve gençlerin buluşma noktasıdır. Airport Outlet Avm toplamda 6 kattan ve 2 adet kontrol kulesinden oluşmaktadır. 81.000 metre kare kapalı bölgesi ve 32.000 metre kare ticari bölgesindevar olan Airpot Outlet Avm adından da tahmin edilebileceği gibi hava alanı ve kontrol kulelerini çağrıştıran mimari bir zenginliğe sahiptir. Konumudan ötürü yılın her ayı ve mevsiminde her daim ferah ve gün ışığı alan modern mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken bir alış veriş merkezidir.

Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM bölgesinde yer almakta olup ulaşım konusunda kolaylık sağlamakla birlikte istanbulu ikiye bölen e5 karayoluna yakın olması hem araçla, metro, metrobüs, otobüs, taksi, iett vs ulaşım imkanlarıyla ziyaratcilerine güzellikler sunmaktadır. Airport Outlet Avmler arasında konumu itibariyle kalabalık nufusun tercih ettiği Avmler arasında yerini almakla birlikte Şirinevler bölgesinden yürüyerek üst geciti kullanan ziyaretciler rahatlıkla Airport Outlet Avmler gelebilmektedir. Bakırköy Cadde Suit Otel Amler bölgesinde olup Capacity, Carousel, Airport Outlet, Ataköy A Plus gibi Avmler e yakınlığı ile yürüme mesafesinde olup Ataköy Airport Outlet AvmBakırköy Ataköy 9. kısımda bulanan evlendirme dairesine gelen düğün için gelen çiftlerin akrabalarının konaklatmak adına Bakırköyde olan Cadde Suit Otel odaların damisaifr ederek misafirlerinin kalacak yer sorununun ortadan kaldırmaktadırlar. Cadde Suit Otel Uyun Fiyat, Airport Avmye yakınlığı, Ucuz Fiyatları ile Bakırköy veAtaköy ü tercih eden insanların ugrak yerleri haline gelmiştir.

Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVMler e yakın Metro ve Metrobüs Durakları çok yakın olmakla birlikte Ataköye Şirinevler Metro durağı ve Yenibosna Metro durağı birbirlerineyakınlığından kaynaklı her iki semtten de Airport Avmye rahatlıkla ulaşabiliriler. Ayrıca Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM Metrobüs Durağınada yakın olması hem Şirinevler hem Yenibosna Metrobüs Duraklarına yakınlığıylada birde e5 karayolunun kenarında olması toplu taşımada rahatlık sunmaktadır.

Bakırköy Ataköy Airport Outlet AVM Otel internet üzerinden arama ihtiyacı duyan insanların başlıca arama yaptıkları kelimeler Cadde Suit Otel nerede, Cadde Suit Otel nereye yakın,Cadde Suit Otel yakın Avmler, Cadde Suit Otel Çevresinde bulunan Avmeler, Cadde Suit Otel hangi Avmler mevcuttur ve mesafeleri ne kadardır.

BİZE ULAŞIN WHATSAPP