Bakırköy Ataköy Atrium Avm

  • Bakırköy Ataköy Atrium Avm
Bakırköy Ataköy Atrium Avm 1988 yılında kurulmuş olup Emlak Bankası öncülüğünde inşaati tamamlanmıştır. Konum olarak İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Ataköy 9. kısımda bulunmaktadır. Otuz yıldır faaliyettinde Bakırköy Ataköy Atrium Avm istanbul'un en eski Avmler`inden biridir. Bakırköy Ataköy Atrium Avm Atrium Ataköy Çarşı ismiyle de bilinen Ataköy Avmler sadece Ataköy sakinlerinin değil çevre semtlerde yaşayan insanların da ilgisini çeker Atrium Avm Avm. Modern alış veriş mekanlarından biri Atrium Avmler konumu itibariyle de etrafında yürüyüş, koşu vb yapabileceğiniz sportif faatliyetlerinizede olanak sağlamaktadır.

Bakırköy Ataköy Atrium Avm 15.000 met. karelik bir alana sahip olup günlük ihtiyaçlarınızın tamamını giderebileceğiniz mağaza yelpazesine sahiptir. Örneğin, Atrium Avmler de dersane ve eğitim kurumlarıyla da öğrencilere hizmet etmektedir. İçerisinde dokuz adet banka barındırmasından ötürü Atrium Avmler ziyaretçilerine para çekme , borç ödeme , para transferi gibi işlemlerinizi halletmenizde büyük kolaylıklar sağlıyor. Bay ve Bayan güzellik merkezleri ile Atrium Avmler değerli ziyaretçilerine kişisel bakım hizmetleri de sunuyor. Bunların dışında Bakırköy Ataköy Atrium Avm büyük gıda marketleri , kozmetik marketleri , sağlık , eczane gibi tüm özel ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz bir Avm dir.İncirli Metrobüs durağından sonra, Yenibosna Metrobüs durağından önce gelmektedir.

Atrium Avmler tüm bunların dışında döviz bürosu ,seyahat acenteleri, bay ve bayan giyim , kırtasiye , kitap , fotoğraf stüdyosu , kuru temizleme gibi hizmetleriyle sizlere kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmenizi vaat eden bir Bakırköy Ataköy Atrium Avmler dir.

Atrium Avm'nin konumuna gelecek olursak Ataköy 9. kısımda yer alan Avm İstanbul'un bütün toplu taşımalarının merkezindedir. Ataköy Metro durağı ve Metrobüs durağı hatlarının Ataköy durağında bulunmakta olup birkaç adım yürüme mesafesindedir. Atrium Avm Şirinevler semtine üst geçit ile bağlı Ataköy semtinde bulunduğundan Şirinevler'de ki Ataköy minibüs durağı ve Atköy otobüs duraklarına da 5 dk yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Atrium Avm ye ait olan Atrium Avm Taksi Durağı da siz değerli müşterilerimizegünün her saati hizmet sunmaktadır.Şehir merkezinde bulunan Atatürk Havaalanına sadece 3 metro durağı uzaklığında olan Atrium Avm CNR EXPO Fuar alanına da sadece birMetro durağı mesafesindedir.Tarihi ve yaşayanlarıyla değerli Bakırköy semtine ise birkaç durak uzaklıktadır. istanbul'un merkezinde sayılabilecek Atrium Avm yılın her sezonu hizmete açıktır.

Ataköy 9. Kısımda 1988 yılında ,Emlak Bankası tarafından inşa edilmiş kuruluşumuz Atrium Ataköy Çarşı adıyla Istanbulun en eski , Modern Alışveriş Mekanlarından biri olarak otuz yıllık geçmişiyle 19 müşterilerimizin hizmetindedir.

Bakırköy Ataköy Atrium Avm

Bakırköy Ataköy Atrium Avm 15000 m2 kullanım alanına sahip Çarşımız günümüzde klasik Alışveriş Merkezlerinden ayrılan farklı yapısıyla ve işkollarıyla Müşterilerimize ve Ziyaretçilerimize hizmet vermektedir.

Büyük Süpermarket ve Gıda İşyerlerinin yanısıra , 9 Banka ,1 Büyük Dersane , 1 Döviz Bürosu ,Bay ve Bayan Kuaförler, Güzellik Salonları , Eczaneleri, ile Mücevherat, Takı, Bay ve bayan Giyim, Parfümeri , Kırtasiye, Kitap gibi perakende işkollarını, Fotograf stüdyosu, Kuru Temizleme, Terzi tadilat , Seyahat Acenteleri , Emlak Müşavirleri ve Teknik Destek işyerlerini bünyesinde barındıran tüketicinin ve müşterinin her türlü günlük ihtiyacına anında karşılık veren butik bir yapıdır. Şirinevler Metro ve Metrobüs Durağına yakınlığıylada Airport Avm bir çok insanın tercih nedenlerinin başında gelir. Konumu itibarıyla Ataköy 9. Kısımda yeralan Alışveriş Merkezimiz Ataköy Metro ve Metrobüs istasyonuna yürüme mesafesinde,Otobüs ve minibüsle Bakırköy ve şehir içi ulaşım imkanına sahip olup, Atatürk Havaalanına 3 Metro istasyonu uzaklığındadır.Bakırköy Ataköy Atrium Avmler konaklama anlamında Bakırköy istanbul caddesinde bulunan Cadde suit Otel Atrium Avmye 5 dakika araçınızla ulaşabilir Bakırköy meydan,Bakırköy Sahil, Bakırköy Yürüyüş yolu, Bakırköy incirli Caddesi, Bakırköy Carousel Avm, Bakırköy Capacity Avm, Galeria Avm, Airport Avmler bölgesinde yer almaktadır.Şirinevler Metro ve Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde yer almakta Bakırköy Ataköy Atrium Avm ulaşım yonundan bir hayli zengindir.Cadde Suit Otel istanbul Bakırköyün gözde semtlerinden olmakla birlikte yerli ve yabancı tursitlerin vazgecilmez semtlerinden olduğu için konaklama tercihleriniCadde Suir Otel i tercih etmektedirler. Ayrıca Atrium Avm Metrobüs Durağına 5 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN WHATSAPP