Bakırköy Otelleri Otelz

  • Bakırköy Otelleri Otelz
Online rezervasyonda çığır açan sistem Ön ödemesiz otel rezervasyonu ile Otelz sektörde yeni bir algı yarattı ve diğer rakiplerinin de konaklamak için Otel rezervasyonu yapan kullanıcılara kolaylık sağlamak için bu sisteme geçiş yapmışlardır. Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde bulunan Otelz, çevrimiçi otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulan otelz.com, 120 kişilik çalışan deneyimli kadrosu ile sektöre yeni bir soluk ve anlayış getirdi.

Dünya genelinde 10.000 konaklama tesisini, fiyatları ve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunmak başlıca prensipleri haline gelen. Bakırköy Otelleri Otelz üye otel sayısını her geçen gün arttırmakla birlikte, otelz.com' un mevcut yazılımı, teknolojinin tüm olanakları kullanılarak 12 kişilik ekip tarafından 1,5 senelik bir çalışmanın ardından hayata geçirildi. Yazılım güvenliği ve web sitesinin rahat ve kolay, kullanıcı dostu bir site olması için çözüm ortakları Türkiye'nin en değerli ve deneyimli markalarından oluşmaktadır. Bakırköy Otelleri Otelz yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmakla birlikte vergilerini Türkiye'de ödüyor ve ülke hazinesine katma değer sağlamaktadır. Konaklama tesislerinden alınan komisyonları yine Türk Turizm sektörüne yaptıkları yatırımlarda kullanmaktadır.

Bakırköy Otelleri Otelz

Daha çok sektörde yeni olmasına rağmen ayda 500.000 kişiden fazla Bakırköy Otelleri Otelz.com' dan otel araması yapmaktadır. Türkiye genelinde her bütçeye uygun yüzlerce konaklama tesisini Butik Otel, Apart Otel, Pansiyon, Otel, Hotel gibi sektörün her kesime ve müşterilerimize sunmak, gerek tatil gerek iş amaçlı seyahatleri için hızlı, kolay ve güvenilir rezervasyon yapmalarını sağlamak genel anlamda Otelz genel misyonlarındandır. Gerek iş amaçlı gerek tatil amaçlı seyahatlerde en uygun fiyatları ve en fazla otel seçeneğini müşterilerine sunan, kolay kullanımlı güvenilir bir site olmayı hedefleyen. Turizm sektöründe yıllarca deneyim kazanmış, Türk insanının yaptığı seyahatlerde ne istediğini çok iyi bilen, anlayan ve hızlı çözümler sunabilen Müşteri Hizmetleri ekibi, Türkiye'yi karış karış gezerek bütün otellerin kapısını çalan Ürün Geliştirme Uzmanları ve Müşterileri haklarını korumak amacıyla Turizm mevzuatını, ilgili kanunları çok iyi analiz etmiş hukuk departmanı ile hep beraber çalışmak genel vizyonlarıdır.

Bu durumu Bakırköy Otelleri Otelz anlatmak gerekirse İstanbul dışından konaklamak için Otel aramaya başladığınızda internette karşınıza Otelz.com çıkarak aramanızı Bakırköy Otelleri Otelz diye devam ettirdiğinizde Cadde Suite Otel tesisi hakkında genel bilgi, Cadde Suite Otel hakkında yorumları tek tek okumanızı tavsiye ederim gerçi bu durumu başka hangi Oteli seçerseniz secin tüm yorumları okumayı unutmayın derim çünkü yorumlar size Cadde Suite Otel hakkında gereken bilgileri sunacaktır. Bakırköy Otelleri Otelz de arama yapıp Cadde Suite Otele ulaştığınızda diyelim resimlerini görüntülerini de merak ediyorsun bunu da Otelz.com sitesinde bulabilirsiniz. Bakırköy Otelleri Otelz de arama yapıp Cadde Suite Otel resimleri birebir görebilirsiniz. Bakırköy Otelleri Otelz de arama yapıp Cadde Suite Otel Fiyatlarına ulaşabilir diğer Otellerle arasında farkı inceleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN WHATSAPP